Blog o social media

Blog zajmujący się tematem reklamy w social media

Zdjęcia w szkle

Do niedawna grawerowanie było usługą, którą najczęściej kojarzono z biżuterią. To w punktach, gdzie sprzedawano obrączki czy pierścionki, proponowano klientom grawerowanie pamiątkowych napisów.

Z grawerunkami ludzie mieli do czynienia w przypadku płyt pamiątkowych. Najczęściej zatem było to grawerowanie w metalu. Ostatnimi czasy dużym zainteresowaniem cieszy się również grawerowanie w szkle. Osoby, które zajmują się tego rodzaju działalnością, proponują swoim klientom nie wyłącznie fotokryształy. Osoby, zajmujące się grawerowaniem w szkle przyjmują także zlecenia, których przedmiotem są na przykład grawerunki w szybach wystawowych. Takie spotkać można coraz częściej.
Grawerzy w szkle mają w swojej spisie produktów/usług także różnego rodzaju statuetki szklane albo kryształowe. Takie zazwyczaj traktuje się jako pamiątki. Zdjęcia w szkle zamawiane są na rocznice ślubu i inne okazje. Szklane statuetki są również nagrodami w wielu zawodach sportowych czy konkursach o różnym charakterze. Statuetki takie wyglądają bardzo elegancka. Opracowane są z dobrej jakości szkła. Na każdej z nich zazwyczaj znajduje się pamiątkowy napis (zobacz także – Pamiątka pierwszej komunii świętej od chrzestnej). Ten za każdym razem jest grawerowany, dzięki czemu jego trwałość jest wiele większa, niż gdyby na przykład był on naniesiony przy użyciu jakiejś farby. Takie statuetki i fotokryształy 3D nie są tanie. Im większy jest ichniejszym rozmiar i im bardziej trudny jest grawerunek, tym koszt jest większy. Jednakże takie pamiątki czy nagrody wyglądają bardzo należycie, dlatego zainteresowanie nimi ciągle wzrasta. W pewnych przypadkach statuetki takie i kryształy są wyrazem podziękowania.

Polecana strona: Zdjęcia 3D w szkle.