Blog o social media

Blog zajmujący się tematem reklamy w social media

Pomoc w pozyskaniu dotacji unijnych na innowacje

Wielu polskich przedsiębiorców co roku próbuje o dotacje na innowacje ze środków unijnych. Projekty dofinansowywane są dosłownie w osiemdziesięciu procentach, więc można wprowadzić nową technologię do swojej firmy przy dość niskim nakładzie środków własnych. Co roku niestety wielu polskich przedsiębiorców spotyka się z odmową ze strony brukselskich urzędników.

Jest to niestety spowodowane licznymi błędami występującymi we wniosku , a oprócz tego brakiem adekwatnej argumentacji. Wbrew pozorom wcale nie jest tak łatwo napisać wniosek o dofinansowania unijne, który zostanie pozytywnie rozpatrzony przez brukselskich urzędników. Jeżeli już zatem rzeczywiście chcecie uzyskać środki unijne na wprowadzenie innowacyjnej technologii w swoich przedsiębiorstwie, to warto poprosić doświadczonych ekspertów w napisaniu wniosku (sprawdź też: dofinansowania unijne)
.
Na naszym rynku znajdziecie obecnie wielu świetnych profesjonalistów, którzy chętnie pomogą wam napisać wniosek o dotacje na innowacje za odpowiednią opłatą. Oczywiście profesjonaliści Ci pobierają dość sporą opłatę za swoje usługi, natomiast jest to wasz jedyny sposób na efektywne uzyskanie dofinansowania (źródło informacji: program go to brand)
. Bez pomocy ekspertów uzyskanie pieniędzy będzie na nieszczęście o wiele trudniejsze. Specjaliści od wniosków unijnych od wielu lat zajmują się pisaniem wniosków i idealnie wiedzą, czego wymagają brukselscy urzędnicy. Dla nich napisanie poprawnego wniosku o dotacje dla rolników albo na innowacje jest łatwe i w każdej chwili zostają one rozpatrzone pozytywnie. Oficjalne dokumenty w każdej sytuacji posiadają swój pewien klucz odpowiedzi, który powinno się znać, ażeby został on zaakceptowany.

Sprawdź: transfer technologii.