Blog o social media

Blog zajmujący się tematem reklamy w social media

Kiedy planujesz ślub – czerwony dywan

Ślub to wielkie wydarzenie w życiu każdej zakochanej pary. Do tego dnia robimy się przez długi czas, zwracając uwagę na właściwie każdy szczegół. Oprawa ślubu jest  bajecznie na prawdę istotna, ponieważ umożliwia na uzyskanie wyjątkowej, uroczystej atmosfery.

Młode Pary przywiązują dużą wagę nie tylko do własnego wyglądu, ale również do wyglądu otoczenia. Ogromne znaczenie posiada klimat, jaki uda się dostać w kościele. Zazwyczaj wybieramy kościół parafii jednego z przyszłych małżonków, ale Narzeczeni nierzadko decydują się na wyszukanie klimatycznego, małego kościółka w malowniczej miejscowości, albo okazałej, bogato zdobionej bazyliki. Niezależnie od rodzaju wybranej świątyni, trzeba ją a dodatkowo udekorować. Oprócz dekoracji w formie kwiatów, warto zadbać o czerwony dywan ślubny, który nada dostojności chwili przemarszu Narzeczonych do ołtarza.

Dywan na ślub posiada nie tylko ładne znaczenie, pełni również dodatkową funkcję ochronną dla białej sukni Pani Młodej. Kościoły posiadają zwykle kamienną posadzkę, po której codziennie przechodzi wiele osób. Ułożenie dywanu na drodze, którą w kościele pokonuje Młoda Pani, pozwoli uniknąć zabrudzeń w dolnych partiach sukni oraz dodatkowo na trenie.

Biały dywan z kolei to perfekcyjne rozwiązanie na ślub w plenerze. Pomoże zaznaczyć uroczysty charakter wydarzenia , a dodatkowo pięknie będzie współgrał z wizerunkiem Młodej Pary. Będzie także świetnym rekwizytem, który rozjaśni wizualnie zbyt ciemny kościół.

Dzień ślubu to jedyny taki dzień w życiu, dlatego polecam zadbać wręcz o najdrobniejsze szczegóły. W przyszłości ma możliwość nie będziemy o Ci pamiętać, niemniej jednak oprawa wizualna posiada również niebagatelne znaczenie dla obrazów, utrwalonych na ślubnej fotografii, czy filmie z uroczystości.