Blog o social media

Blog zajmujący się tematem reklamy w social media

Aktywność fizyczna – jazda na rowerze

Końca zimy wprawdzie póki co nie widać, niemniej jednak może się wydawać, że to już ostatni dzwonek, by kupić rower po promocyjnej cenie. Nie od dziś przecież wiadomo, że przed sezonem ceny umieją być sporo niższe niż w jego trakcie.

Zaczynając rozmyślanie na temat zakupu nowego „bicykla” powinno się odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie – rower górski, rower miejski, a ma możliwość crossowy ? Ten pierwszy na 100 procent przyda się gdy będziemy chcieli poruszać się po bezdrożach. Wybierając MTB należy bez wątpienia wziąć pod uwagę rozmiar kół. W ostatnich latach prawdziwą furorę zrobiły rowery na 29-cio calowych kołach, a jakiś czas temu coraz bardziej popularne robią się koła mające 27.5 cali. Użytkownicy chwalą sobie jazdę na takich jednośladach i w wielu przypadkach twierdzą, że do klasycznych 26-stek już prawdopodobnie nie wrócą. Warto jednak własnymi siłami przetestować różnicę, bo w jaki sposób wiadomo – co człowiek, to opinia.

Jeżeli jednakże głównie poruszamy się po mieście i cenimy sobie wygodę, to nie powinniśmy posiadać najmniejszych uwagi i wybór powinien paść na rower miejski. A ma możliwość natomiast cross? Jeżeli nie potrafimy niedwuznacznie zdecydować się na którąś z wymienionych wyżej opcji, to można skusić się obecnie na crossa.

Sklep stacjonarny, czy ma możliwość sklep z rowerami on-line ? Przymiarka w tym pierwszym z całkowitą czyli stu procentową pewnością nie zaszkodzi, ale często i tak zapewne zdecydujemy się na zakup w tym drugim. Cena to przecież cały czas czynnik decydujący, a taniej bardzo często jest wszakże w sieci. Nabywając jednoślad warto się też zaopatrzyć w akcesoria do rowerów. Lampki, czy kask to absolutne minimum!

Sprawdź: rowery miejskie damskie.